- 4 Beds3.5 Baths3,260 SqFt1/40 40Open Thu 10AM-1PM
$1,425,000
$988,000
$988,000
12916 Point Richmond Dr NW, Gig Harbor, WA 98332
3 Beds2.5 Baths2,594 SqFt
Windermere Prof Partners • Treya Stadig

$910,000
$899,000
1.2%1010 Potlatch DR, Fox Island, WA 98333
3 Beds2 Baths2,870 SqFt
Hawkins Poe • Corryn Lobato

$889,692
$889,597
20346 Eagle LN E #735, Bonney Lake, WA 98391
4 Beds3.5 Baths2,618 SqFt
Holt Homes Realty, LLC • Joseph Rose

$634,000
$634,000
12916 97th AVE NW, Gig Harbor, WA 98329
3 Beds2.25 Baths1,560 SqFt
Hawkins Poe • Corryn Lobato

$609,950
$609,950
18404 20th Avenue Ct E, Spanaway, WA 98387
4 Beds2.5 Baths2,933 SqFt
Skyline Properties, Inc. • Melissa M. Fritzler

$585,000
$585,000
18404 20th Avenue Ct E, Spanaway, WA 98387
4 Beds2.5 Baths2,933 SqFt
Hawkins Poe • Corryn Lobato

$580,000
$575,000
0.9%14805 46th Avenue Ct NW, Gig Harbor, WA 98332
3 Beds2 Baths1,392 SqFt
Windermere Gig Harbor • Toni J. Monzon

$575,000
$600,000
4.2%40127 244th AVE SE, Enumclaw, WA 98022
17.21 Acres
Hawkins Poe • Corryn Lobato

$565,000
$559,999
0.9%110 17th ST SW, Puyallup, WA 98371
3 Beds1.75 Baths1,342 SqFt
eXp Realty • Aleksandr Frankov

$500,000
$512,050
2.4%19713 17th ST SW, Lakebay, WA 98349
3 Beds2.25 Baths1,447 SqFt
Hawkins Poe • Charlie Hawkins Floberg

$495,000
$475,000
4.2%1514 Sitterly PL E, Port Orchard, WA 98366
3 Beds1.75 Baths1,610 SqFt
John L. Scott, Inc. • Marcus Hoffman

$387,000
$375,000
3.2%8535 McNiece LOOP SE, Yelm, WA 98597
3 Beds2 Baths1,232 SqFt
Van Dorm Realty, Inc. • Anita C Carlson

$375,000
$364,950
2.8%1120 California AVE E, Port Orchard, WA 98366
2 Beds1,064 SqFt
John L. Scott, Inc. • Daniel Walthall

$245,000
$275,000
10.9%27100 SE 400th WAY, Enumclaw, WA 98022
1.36 Acres
Windermere Real Estate/PSK Inc • Tyler Freed