- 5 Beds2.25 Baths3,084 SqFt1/40 40Active
$678,900
$805,329
$784,900
2.6%2402 Crystal Springs RD W, Tacoma, WA 98466
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$615,000
$615,000
25828 15th PL S, Des Moines, WA 98198
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$575,000
$599,000
4.0%10604 220th AVE E, Buckley, WA 98321
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$550,000
$490,000
12.2%13812 112th Avenue Ct E, Puyallup, WA 98374
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$547,000
$540,000
1.3%1310 12th AVE NW #1312, Puyallup, WA 98371
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$506,000
$505,000
0.2%1331 Berkeley AVE, Fircrest, WA 98466
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$505,000
$505,000
2716 Orchard ST W, Fircrest, WA 98466
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$500,000
$499,000
0.2%103 Cushing ST NW, Olympia, WA 98502
Coldwell Banker Evergreen • Bob Jorgenson

$481,000
$395,000
21.8%19210 78th Avenue Ct E, Spanaway, WA 98387
eXp Realty • Nicky Elliott

$455,000
$454,900
18718 14th Avenue Ct E, Spanaway, WA 98387
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$435,000
$415,000
4.8%7108 87th Avenue Ct SW, Lakewood, WA 98498
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$435,000
$425,000
2.4%24221 38th Avenue Ct E, Spanaway, WA 98387
eXp Realty • Denny Christensen

$423,000
$399,900
5.8%10604 220th AVE E, Buckley, WA 98321
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$417,000
$389,000
7.2%908 G ST SW, Tumwater, WA 98512
BHGRE- Northwest Home Team • Jordan Trapp

$408,000
$410,000
0.5%7406 Tacoma AVE S, Tacoma, WA 98408
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$405,000
$399,900
1.3%12401 109th Avenue Ct E, Puyallup, WA 98374
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$404,000
$399,999
1.0%7020 Homestead CT, Tacoma, WA 98404
Keller Williams Realty PS • Hanna Smal

$390,000
$384,900
1.3%925 S Sprague AVE, Tacoma, WA 98405
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$382,000
$375,000
1.9%3142 Glendale DR W, University Place, WA 98466
Premier Real Estate Partners • Cal Farrah

$380,000
$419,500
9.4%811 N Sheridan AVE, Tacoma, WA 98403
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$372,500
$380,000
2.0%11407 200th AVE E, Bonney Lake, WA 98391
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$370,000
$400,000
7.5%9435 E D ST, Tacoma, WA 98445
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$370,000
$360,000
2.8%8307 185th Street Ct E, Puyallup, WA 98375
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$370,000
$375,000
1.3%4573 Brame LN SE, Port Orchard, WA 98366
Keller Williams West Sound • Beth Allen

$368,000
$355,000
3.7%20818 40th AVE E, Spanaway, WA 98387
Coldwell Banker Bain • Melanie Howell

$365,000
$377,500
3.3%309 S 88th ST, Tacoma, WA 98444
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$345,000
$345,000
1202 S Ridgewood AVE, Tacoma, WA 98405
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$325,000
$325,000
4035 Shoshone St W, University Place, WA 98466
Keller Williams Tacoma • Rebecca Frazier

$325,000
$325,000
419 N Broadway ST, Aberdeen, WA 98520
Coldwell Banker Danforth • Chandra Goodwin

$312,500
$272,500
14.7%1620 E 34th ST, Tacoma, WA 98404
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$286,950
$283,950
1.1%3814 E L ST, Tacoma, WA 98404
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$279,000
$274,999
1.5%4204 250th Street Ct E, Spanaway, WA 98387
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$276,000
$295,000
6.4%9435 E D, Tacoma, WA 98435
Morrison House Sotheby's Intl • Robin Swenson

$201,000
$195,000
3.1%1616 S 25th ST, Tacoma, WA 98405
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$189,500
$199,500
5.0%602 390TH Street S, Roy, WA 98580
Gateway Real Estate • Jason Saylor

$185,000
$165,000
12.1%1439 E 30th ST, Tacoma, WA 98404
Hawkins Poe • Danielle Laybourn

$180,000
$189,900
5.2%22700 28th AVE S #102, Des Moines, WA 98198
Real Property Associates • Michael A Roland

$145,000
$150,000
3.3%707 37th ST SE #36, Auburn, WA 98002
John L. Scott, Inc. • Josh Norris

$8,000
$10,000
20.0%11312 laurel PL, Anderson Island, WA 98303
Hawkins Poe • Danielle Laybourn