- 3 Beds2 Baths2,254 SqFt1/32 32Active
$835,000
$953,000
$920,000
3.6%4616 76th Avenue Ct NW, Gig Harbor, WA 98335
The Preview Group • Nancie Quach

$939,000
$929,000
1.1%6420 86th AVE W, University Place, WA 98467
Windermere Chambers Bay • Heather Field

$899,950
$899,950
9829 Kooley DR NW, Gig Harbor, WA 98329
Real Estate 2000 Inc. • Russ Mishchuk

$879,000
$895,000
1.8%10551 Sentinel DR, Gig Harbor, WA 98332
Windermere Professional Prtnrs • Michael A. Diaz

$779,999
$779,999
1327 196th AVE NW, Lakebay, WA 98349
The Brokerage House • Aaron Rian

$725,000
$735,000
1.4%5908 43rd AVE NW, Gig Harbor, WA 98335
Better Properties Gig Harbor • Brian Fogde

$715,000
$715,000
5414 100th AVE NW, Gig Harbor, WA 98335
Windermere Chambers Bay • Heather Field

$710,000
$714,950
0.7%4335 Dudley DR NE, Lacey, WA 98516
eXp Realty • Jaclyn Messer

$610,000
$625,000
2.4%6705 -6707 35th Street Ct W, University Place, WA 98466
Properties NW of Gig Harbor • Patrick W. Mercado

$605,000
$535,000
13.1%11212 67th Avenue Ct NW, Gig Harbor, WA 98332
Blue Chip Realty • Greg Pubols

$590,000
$599,000
1.5%116 Twin View LN, Winlock, WA 98596
Windermere Centralia • Tawni Shepherd

$562,000
$569,000
1.2%4225 Palisades PL W, University Place, WA 98466
Windermere RE West Campus Inc • John V. Siridakis

$550,000
$500,000
10.0%5704 54th Avenue Ct W, University Place, WA 98467
Windermere Chambers Bay • Carmen Ruby

$550,000
$519,950
5.8%1523 Valley DR NW, Gig Harbor, WA 98332
Redfin Corp. • David MacPhail

$545,000
$525,000
3.8%5414 100th AVE NW, Gig Harbor, WA 98335
Keller Williams Realty • Shawn P. Maxey

$525,000
$560,000
6.3%15353 Bethel Burley RD SE, Port Orchard, WA 98367
Redfin • Mari A.G. Schielke

$519,000
$519,000
1709 N Oakes ST, Tacoma, WA 98406
Windermere Professional Prtnrs • Amy Lowry

$475,000
$489,000
2.9%2728 Natalie LN, Steilacoom, WA 98388
RE/MAX Northwest • Eric Herbel

$461,000
$444,500
3.7%19122 21st ST SW, Lakebay, WA 98349
Windermere Chambers Bay • Heather Field

$455,000
$480,000
5.2%228 Farragut AVE, Port Orchard, WA 98366
Engel & Voelkers Chambers Bay • Heather Field

$450,000
$450,000
1624 52nd AVE SE, Tumwater, WA 98501
Riley Jackson Real Estate Inc. • Bird Bethje

$430,000
$418,000
2.9%14147 S Tilley RD, Tenino, WA 98589
Keller Williams Realty • Lori West

$360,000
$347,000
3.7%8151 Cottage PL NE, Bremerton, WA 98311
Keller Williams Olympic • Jordan Felton

$355,000
$339,950
4.4%19122 21st ST SW, Lakebay, WA 98349
Keller Williams Realty PS • Dan Whitehouse

$337,500
$330,000
2.3%228 Farragut AVE, Port Orchard, WA 98366
Karin Kay Properties • Kimmy Reynolds

$330,000
$300,000
10.0%3341 SE Cedar CT, Port Orchard, WA 98366
John L. Scott, Inc. • Peppie Anderson