- 4 Beds2.75 Baths2,150 SqFt1/40 40Pending
$670,000
- 2 Beds1 Bath1,068 SqFt1/36 36Pending
$489,000
- 4 Beds3.5 Baths3,500 SqFt1/30 30Active
$899,000
- 4 Beds4 Baths3,500 SqFt1/30 30Active
$899,000
$2,000,000
$2,100,000
4.8%621 N Stadium WAY, Tacoma, WA 98403
Hawkins Poe • Jenny Gullikson

$1,565,000
$1,380,000
13.4%10124 NE 112th PL, Kirkland, WA 98033
Vizor Realty • Lee Roberts

$1,418,000
$1,395,000
1.6%316 27th AVE, Seattle, WA 98122
MLS4owners.com • Chris C. Nye

$990,000
$1,050,000
5.7%3904 SW 313th ST, Federal Way, WA 98023
Hawkins Poe • Jenny Gullikson

$975,000
$875,000
11.4%3207 N 8th ST, Tacoma, WA 98406
Hawkins Poe • Jenny Gullikson

$900,000
$925,000
2.7%6003 98th ST E, Puyallup, WA 98373
Engel & Volkers Chambers Bay • Kara Elizabeth Jess

$875,000
$875,000
2814 McCarver ST, Tacoma, WA 98403
Hawkins Poe • Mitch Baldridge

$860,000
$875,000
1.7%3317 N 24th ST, Tacoma, WA 98406
Skyline Properties, Inc. • Aaron Nelson

$860,000
$850,000
1.2%3636 N Verde ST, Tacoma, WA 98407
Windermere Abode • Victoria Stoughton

$800,000
$835,000
4.2%1828 146th Pl SW, Lynnwood, WA 98087
Hawkins Poe • Mitch Baldridge

$775,000
$775,000
811 S 226th PL, Des Moines, WA 98198
Hawkins Poe • Jenny Gullikson

$738,000
$699,950
5.4%121 Union AVE SE, Renton, WA 98059
Windermere Real Estate Co. • Mia Pelt

$700,000
$675,000
3.7%3724 72nd Avenue Ct W, University Place, WA 98466
Hawkins Poe • Jenny Gullikson

$700,000
$687,000
1.9%6411 65th AVE NW, Gig Harbor, WA 98335
Gig Harbor Real Estate • Paul E. Elkins

$689,000
$689,000
4412 N Bristol ST, Tacoma, WA 98407
Hawkins Poe • Whitney Johnsen

$639,900
$639,900
7922 55th Avenue Ct NW, Gig Harbor, WA 98335
Hawkins Poe • Paige Miller

$597,500
$575,000
3.9%53 N Salmon Beach, Tacoma, WA 98407
Better Properties N. Proctor • David S. Peterson

$570,000
$475,000
20.0%4211 N 10th ST, Tacoma, WA 98406
Windermere Gig Harbor Rlty -DT • Lee Ann Kooley

$570,000
$623,000
8.5%2813 SW 342nd ST, Federal Way, WA 98023
Hawkins Poe • Jenny Gullikson

$557,671
$549,950
1.4%711 N Grant AVE, Tacoma, WA 98403
Neighborhood Experts Real Est. • Michelle Charlton

$550,000
$549,950
916 Wheeler ST S, Tacoma, WA 98444
Renaissance Real Estate LLC • Mandi Farmer

$549,000
$549,000
703 Pasadena AVE, Fircrest, WA 98466
Hawkins Poe • Mitch Baldridge

$541,000
$524,000
3.2%416 Meade AVE, Sumner, WA 98390
Principle Homes NW • Patty Hansen

$530,000
$495,000
7.1%1013 N Villard ST, Tacoma, WA 98406
Better Properties N. Proctor • Pam Lindgren

$504,500
$504,500
136 Golden Gate AVE, Fircrest, WA 98466
Hawkins Poe • C.J. Stewart

$489,500
$499,000
1.9%28 SW Oak Park DR, Lakewood, WA 98449
Hawkins Poe • Jenny Gullikson

$475,870
$479,000
0.7%6708 27th St W, University Place, WA 98466
Better Properties Real Estate • Mark Hulen

$460,000
$475,000
3.2%181 Leaden Queen LN, Cle Elum, WA 98922
Suncadia RE Sales Company • Kimi Boznak

$440,000
$425,000
3.5%24410 Terrace PL, Black Diamond, WA 98010
NWCRE LLC • Hillary Fitzpatrick

$432,000
$425,000
1.6%342 Fifth ST SE, Puyallup, WA 98372
Hawkins Poe • Mitch Baldridge

$400,000
$395,000
1.3%3103 89th ST S, Lakewood, WA 98499
Hawkins Poe • Jenny Gullikson

$398,500
$380,000
4.9%418 119th ST S, Tacoma, WA 98444
Hawkins Poe • Mitch Baldridge

$375,000
$395,000
5.1%61 Little Eureka LN, Cle Elum, WA 98922
Suncadia RE Sales Company • Jeff Rau

$318,500
$315,000
1.1%1111 S Villard ST #D21, Tacoma, WA 98465
Hawkins Poe • Mitch Baldridge

$290,000
$285,000
1.8%1605 N Visscher ST #O204, Tacoma, WA 98406
Hawkins Poe • Jenny Gullikson

$260,000
$250,000
4.0%2239 E Morton ST, Tacoma, WA 98409
Hawkins Poe • Jenny Gullikson

$250,000
$295,000
15.3%26420 Pioneer WAY NW, Poulsbo, WA 98370
Coldwell Banker Danforth • Michelle Jensen

$170,000
$185,000
8.1%4916 110th Avenue Ct E #1, Edgewood, WA 98372
Hawkins Poe • Mitch Baldridge