- 3 Beds2.25 Baths1,920 SqFt1/40 40Pending
$599,900
- 4 Beds2.5 Baths2,678 SqFt1/40 40Pending
$780,000
- 3 Beds2 Baths2,068 SqFt1/40 40Pending
$450,000
$1,500,000
$1,599,000
6.2%7305 Soundview DR #102, Gig Harbor, WA 98335
CENTURY 21 North Homes Realty • Lindsay Jackman

$1,385,000
$1,370,000
1.1%116 35th AVE NW, Gig Harbor, WA 98335
Hawkins Poe • Packy Rieder

$1,300,000
$1,300,000
7604 Rosedale ST NW, Gig Harbor, WA 98335
Hawkins Poe • Packy Rieder

$1,200,000
$1,199,000
0.1%229 Box TRL, Fox Island, WA 98333
Hawkins Poe • Packy Rieder

$1,080,000
$1,080,000
7201 120th ST NW, Gig Harbor, WA 98332
Better Properties N. Proctor • Marie C. Lynn

$965,000
$950,000
1.6%1030 Nootka DR, Fox Island, WA 98333
Hawkins Poe • Packy Rieder

$935,000
$935,000
11514 Buckhorn PL, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Packy Rieder

$935,000
$935,000
2117 50th ST NW, Gig Harbor, WA 98335
Real Broker LLC • Amanda Shepherd

$925,000
$949,500
2.6%11531 Buckhorn PL, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Packy Rieder

$900,000
$925,000
2.7%4983 Cornelia CT, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Packy Rieder

$888,000
$849,900
4.5%1292 12th CT, Fox Island, WA 98333
Hawkins Poe • Packy Rieder

$885,000
$899,000
1.6%1904 25th Street Ct NW, Gig Harbor, WA 98335
John L. Scott, Inc. • Leslye Stewart

$840,000
$765,000
9.8%20623 SE 232nd ST, Maple Valley, WA 98038
Windermere Real Estate/East • Renee Vanous

$838,750
$838,750
30830 NE 165th ST, Duvall, WA 98019
RE/MAX Eastside Brokers, Inc. • Ron Horsman

$835,000
$835,000
4224 Pelton CT, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Kari Rieder

$835,000
$835,000
4948 Wanderlust WAY, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Packy Rieder

$815,000
$785,000
3.8%229 Box Trail, Fox Island, WA 98333
Windermere Gig Harbor • Victoria Burgess

$805,000
$649,999
23.8%6671 Beach DR E, Port Orchard, WA 98366
Hawkins Poe • Packy Rieder

$802,000
$799,900
0.3%10319 Driftwood AVE, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Packy Rieder

$800,000
$849,000
5.8%76 Wayne RD W, Seabeck, WA 98380
Hawkins Poe • Packy Rieder

$795,000
$799,000
0.5%3309 291st ST S, Roy, WA 98580
Hawkins Poe • Packy Rieder

$784,900
$784,900
4019 118th Street Ct NW, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Packy Rieder

$775,000
$745,000
4.0%1436 Evergreen PL, Fircrest, WA 98466
Keller Williams Realty • Melanni Rezek

$771,000
$724,900
6.4%1908 Lighthouse LN NE, Tacoma, WA 98422
Hawkins Poe • Packy Rieder

$750,000
$750,000
6012 Lackey RD NW, Vaughn, WA 98394
Sievers Real Estate • Jennifer Sievers

$745,000
$760,000
2.0%1950 Malbec ST NW, Poulsbo, WA 98370
Hawkins Poe • Packy Rieder

$740,000
$750,000
1.3%307 Point Fosdick PL NW, Gig Harbor, WA 98335
Hawkins Poe • Packy Rieder

$732,000
$688,000
6.4%1607 N Cedar ST, Tacoma, WA 98406
Hawkins Poe • Packy Rieder

$709,000
$709,000
6510 Gleneagle AVE SW, Port Orchard, WA 98367
Hawkins Poe • Packy Rieder

$698,000
$698,000
11631 Arrowhead DR, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Packy Rieder

$690,000
$695,000
0.7%2417 87th Street Ct NW, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Packy Rieder

$675,000
$639,000
5.6%2905 205th PL SW, Lynnwood, WA 98036
Hawkins Poe • Packy Rieder

$644,000
$644,000
19817 10th St KP S, Lakebay, WA 98349
Hawkins Poe • Packy Rieder

$640,000
$640,000
4823 66th AVE W, University Place, WA 98467
Hawkins Poe • Packy Rieder

$640,000
$620,000
3.2%5731 SE Forest Haven LN, Port Orchard, WA 98366
Hawkins Poe • Packy Rieder

$640,000
$649,900
1.5%16313 SE 261st CT, Covington, WA 98042
Hawkins Poe • Packy Rieder

$630,000
$599,900
5.0%4467 SE Nelson RD, Olalla, WA 98359
Hawkins Poe • Packy Rieder

$617,500
$575,000
7.4%4482 NW Cascade ST, Silverdale, WA 98383
Hawkins Poe • Packy Rieder

$615,000
$615,000
1927 Regent AVE NW, Poulsbo, WA 98370
Hawkins Poe • Packy Rieder

$595,000
$595,000
5021 Mariner ST, Gig Harbor, WA 98332
Windermere Professional Prtnrs • Natasha Schmierer Weiss

$595,000
$545,000
9.2%3901 122nd Street Ct NW, Gig Harbor, WA 98332
CENTURY 21 North Homes Realty • Lindsay Jackman

$580,000
$575,000
0.9%13069 Burchard DR SW, Port Orchard, WA 98367
Keller Williams West Sound • Maria Byrd

$580,000
$599,500
3.3%7204 85th ST NW, Gig Harbor, WA 98332
Properties NW of Gig Harbor • Patrick W. Mercado

$574,900
$574,900
10250 Sentinel LOOP, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Packy Rieder

$570,000
$499,950
14.0%21254 15th AVE S, Des Moines, WA 98198
Hawkins Poe • Packy Rieder

$560,000
$534,900
4.7%8010 372nd ST E, Eatonville, WA 98328
Hawkins Poe • Packy Rieder

$552,500
$525,000
5.2%6971 Clover Blossom LN NE, Bremerton, WA 98311
Keller Williams Greater 360 • Jamie Garcia

$552,400
$544,900
1.4%14715 48th AVE NW, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Packy Rieder

$549,000
$559,000
1.8%125 Del Monte AVE, Fircrest, WA 98466
Hawkins Poe • Packy Rieder

$545,000
$509,000
7.1%1767 Main ST, Lynden, WA 98264
Windermere Real Estate Whatcom • Charlotte Wells

$540,000
$529,999
1.9%2108 Snyder AVE, Bremerton, WA 98312
Hawkins Poe • Packy Rieder

$535,000
$459,500
16.4%12414 89th AVE E, Puyallup, WA 98373
John L. Scott Dupont • Regina Williams

$525,500
$525,000
0.1%3820 Discovery AVE, Bremerton, WA 98312
Hawkins Poe • Packy Rieder

$520,000
$500,000
4.0%11414 19th Avenue Ct S, Tacoma, WA 98444
Hawkins Poe • Packy Rieder

$520,000
$519,000
0.2%913 Alaska AVE, Port Orchard, WA 98366
Hawkins Poe • Packy Rieder

$520,000
$450,000
15.6%12718 162nd AVE NW, Gig Harbor, WA 98329
Hawkins Poe • Packy Rieder

$505,000
$499,000
1.2%156 Eagle Ridge DR E, Puyallup, WA 98374
Hawkins Poe • Packy Rieder

$494,500
$494,500
10020 18th Street Ct E, Edgewood, WA 98371
Hawkins Poe • Packy Rieder

$494,000
$484,900
1.9%1913 Claret LOOP NW, Poulsbo, WA 98370
Hawkins Poe • Packy Rieder

$490,000
$485,000
1.0%1957 Jensen AVE, Dupont, WA 98327
Hawkins Poe • Packy Rieder

$490,000
$490,000
4222 58th Street Ct NW, Gig Harbor, WA 98335
Hawkins Poe • Packy Rieder

$489,950
$489,950
5511 57th Avenue Ct W, University Place, WA 98467
Hawkins Poe • Packy Rieder

$489,900
$489,900
16110 132nd AVE E, Puyallup, WA 98374
Hawkins Poe • Packy Rieder

$486,000
$478,000
1.7%2781 McNeil ST, Dupont, WA 98327
Hawkins Poe • Packy Rieder

$479,000
$479,000
4046 Chinook PL NW, Bremerton, WA 98312
Hawkins Poe • Packy Rieder

$475,000
$459,900
3.3%2230 Mountain View AVE W, Tacoma, WA 98466
Keller Williams Rty Tacoma • Mark W. Johnson

$470,000
$420,000
11.9%14832 Terra View ST SE, Yelm, WA 98597
Redfin Corp. • David MacPhail

$465,000
$449,900
3.4%14048 Chinook CIR NW, Bremerton, WA 98312
Hawkins Poe • Packy Rieder

$460,500
$444,888
3.5%1541 Marguerite AVE, Bremerton, WA 98337
Hawkins Poe • Packy Rieder

$460,000
$450,000
2.2%3224 73rd Avenue Ct NW, Gig Harbor, WA 98335
Hawkins Poe • Packy Rieder

$450,000
$450,000
2815 NE Wyoming ST, Bremerton, WA 98310
PropertiesNW of Gig Harbor Ltd • Patrick W. Mercado

$445,000
$444,000
0.2%1942 Claret LOOP, Poulsbo, WA 98370
Hawkins Poe • Packy Rieder

$435,000
$429,000
1.4%16110 132nd AVE E, Puyallup, WA 98374
Skyline Properties, Inc. • Renee' Williams

$425,000
$420,000
1.2%1541 Edwards AVE, Fircrest, WA 98466
Hawkins Poe • Packy Rieder

$422,500
$384,900
9.8%2310 10th ST, Bremerton, WA 98312
Hawkins Poe • Packy Rieder

$408,000
$408,000
955 California AVE SE, Port Orchard, WA 98366
Hawkins Poe • Packy Rieder

$400,000
$400,000
7925 Forest Ridge DR NE, Bremerton, WA 98311
Hawkins Poe • Packy Rieder

$400,000
$389,000
2.8%3807 6th ST, Bremerton, WA 98312
Keller Williams Greater 360 • Lindsay Martin

$395,000
$384,900
2.6%14111 Huckleberry LN NW, Gig Harbor, WA 98329
Hawkins Poe • Packy Rieder

$390,000
$390,000
551 SW Hipkins CT, Port Orchard, WA 98367
Hawkins Poe • Kari Rieder

$389,900
$389,900
299 NE Miramar CIR, Bremerton, WA 98311
Redfin Corp. • Sheryl Wingate

$385,000
$382,500
0.7%2059 NE Green Glen LN, Bremerton, WA 98311
Hawkins Poe • Packy Rieder

$374,900
$374,900
7910 Beachwood AVE NE, Poulsbo, WA 98370
Hawkins Poe • Packy Rieder

$369,900
$369,900
6424 Pullman PL SW, Port Orchard, WA 98367
Hawkins Poe • Packy Rieder

$365,000
$364,900
4607 Strathmore CIR SW, Port Orchard, WA 98367
Hawkins Poe • Packy Rieder

$356,000
$370,000
3.8%6114 89th Street Ct E #24, Puyallup, WA 98371
Hawkins Poe • Packy Rieder

$349,000
$349,000
6701 87th ST NW, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Packy Rieder

$339,950
$339,950
4391 W Belfair Valley RD, Bremerton, WA 98312
Professional Realty Services • Ben Nelson

$326,000
$339,000
3.8%7321 108th ST NW, Gig Harbor, WA 98332
Strategy Real Estate, Inc. • Betsy Tarpley

$325,000
$325,000
1541 Marguerite AVE, Bremerton, WA 98337
Hawkins Poe • Kari Rieder

$250,000
$269,000
7.1%1120 Cliff ST #211, Tacoma, WA 98402
Hawkins Poe • Packy Rieder

$245,000
$245,000
8605 72nd AVE NW, Gig Harbor, WA 98332
Hawkins Poe • Packy Rieder

$215,000
$222,999
3.6%924 Shorewood DR #B23, Bremerton, WA 98312
Hawkins Poe • Packy Rieder

$160,000
$155,000
3.2%500 N National AVE #16, Bremerton, WA 98312
Hawkins Poe • Jeremy Luna